Ak ešte nedržíte v ruke júnovú Miriam, skúste si ju u nás objednať (k tlačenej verzii dostanete aj online-verziu) alebo kúpiť v kníhkupectvách s kresťanskou literatúrou.

 

Zaoberá sa tentoraz témou, ktorú považujeme my v redakcii za nesmierne dôležitú pre úspešný a naplnený život. Ponorená v Duchu Svätom môže na začiatku znieť abstraktne, teoreticky, ale to len do tej doby, kým sa témy osobne nezmocníte a nezačnete ju žiť v praktickom každodennom živote. Ak trošku pochybujete, či sa to dá, začítajte sa do príbehov a skúseností žien, ako ste aj Vy. Ten náš život vie byť radostný, hlboký, autentický, uzdravený ... a môže mať všetko pozitívne, po čom len túžime, práve v závislosti od toho, nakoľko sa skontaktujeme a skamarátime práve s Duchom Svätým – reálnou živou osobou, ktorá túži mať na naše dni a roky vplyv, ktorý sa s nami túži zdieľať o bolesti i snoch.

 

Júnová Miriam Vám prináša cestu po Spojených štátoch, úsmevné komentáre detí, humor – osladzovač všednosti, tvorivý tip na výrobu tričiek či tašiek, pomôcky na dlhoročné zachovanie zdravého manželského vzťahu, rady o poistení pred dovolenkou i šťavnaté recepty z baklažánu.

 

Dajte nám vedieť, čo Vás tentokrát oslovilo.