Ako vyzerá sexualita hore nohami? Prevrátenosť má viac podôb, avšak jeden koniec – nešťastie. Nás ale Boh pozval k šťastnému a naplnenému životu. Aby sme sa cítili príjemne, dal nám rodinu. Tá vzniká používaním našej sexuality – zdravej a normálnej súčasti našej osobnosti. To, že dnes už pomaly ani nevieme, čo je vlastne zdravé a normálne, je výsledkom odmietnutia Boha. Nie, nie, žiadne hrozby vás nečakajú na stránkach marcovej Miriam, len ponuka nanovo sa zadívať do Biblie a hľadať v nej „to pravé orechové“. Čiže postaviť sex dole nohami alebo hore hlavou. Ako činnosť radostnú, krásnu, Božiu i vášnivú.

 

S týmto všetkým súvisí aj realita života kňazov bez manželky – túto tému otvorí Ján Knapík. Či iná podoba bolestí a sklamaní v manželstvách...

 

Nasleduje úvaha, akú, ktorú sexuálnu výchovu treba zaviesť do škôl. My ponúkame rozumné alternatívy. Viac vo Fóre života a v TeenStar programe.

 

Miriam vás ale aj pobaví – vtipmi, výrokmi našich najmenších, fejtónom o mužoch silákoch – a snáď i inšpiruje na ekologické čistenie doma či na výrobu ženských skrášľovačov – drôtikových šperkov.

 

A pre kultúry chtivých je tu výlet do Levoče a na Spišský hrad.

 

A ak ste ešte nerobili domáce Tiramisu, teraz máte možnosť pochutiť si spolu s nami.

 

A takto oddýchnutí a nasýtení hor sa voliť! Koho? Nuž, to je na vás! My sa len pozdieľame s našimi kritériami výberu.