KRÁSA

Milé žienky, nasýtili sme svojho ducha, poďme si teraz skrášliť či zvýrazniť jeho chrám – telo. V nebi budeme mať už len duchovné telá, tam nezáleží na výzore. Ale tu na zemi, hoci tým nerastie naša hodnota a svätosť, môžeme podporiť našu prirodzenú krásu malými trikmi.

Predstavujeme vám - zatiaľ v maximálnej skratke - dve naše sestry, venujúce sa vizáži ženy:


Lenku Vavrákovú, ktorá vám môže poradiť v koloristike, make up-e a štylistike (ak presne neviete, čo to je, zavolajte jej :), a Janku Killácskovú – kozmetičku.
Lenka: 0910 945 564
Janka:  0908 194 121

V budúcem čísle oveľa konkrétnejšie.

Starí Gréci vravievali:  “V zdravom tele zdravý duch.”  Niekedy sa aj ja zamýšľam nad týmto výrokom a pokúšam sa sprítomniť si ho pre dnešné časy. Keď sa porozhliadam po svojom kresťanskom okolí, vidím nasadených služobníkov Božích, pracujúcich čisto duševne a duchovne, ktorým sa však nevyhýbajú telesné problémy.
Sama na sebe som si uvedomila, ako veľmi potrebujem pravidelný pohyb. Je úžasné mať vieru v Božie uzdravovanie, ale tiež je rozumné aktívne sa starať o chrám Ducha, ktorý nám Boh zveril do opatery. Nuž každý deň cvičím. Rada by som vám predstavila Moniku Baarovú, ktorá by vám zase vedela poradiť v oblasti telesného cvičenia. Zaoberá sa profesionálne aerobicom, Pilatesom ( cvičenia na upevnenie vnútorného-kostrového svalstva, prevažne pri problémoch s chrbticou ) i plávaním pre malé deti. Skúste ju prípadne osloviť.
Monika: 0907 778   991

Postupne vám budeme ponúkať malé odporúčania s konkrétnymi cvikmi.

 

Milé dámy, píšte nám svoje otázky z oblasti módy, zdravia, cvičenia.