Zatiahli ste na hlbinu? Kam? Kde to je? Niekedy sme unavení, a teda žijeme na povrchu skutočností – máme radi ľahšie knihy, ľahšie filmy. Ale občas zatúžime viac rozumieť, viac prežívať, zažiť čosi viac. Skutočná radosť , pochopenie sveta a života sa nám núka až v hĺbke. V hĺbke srdca, mysle, v Božej pravde ...

 

Marcová Miriam sa pokúša nazrieť pod povrch vecí, zaloviť v hlbinách – ako apoštoli, ktorých Ježiš poslal za rybami až na šíre more.

 

Čakajú tu na Vás však aj známe rubriky z oblasti rodiny – o vedení detí k svätosti, o manželských krízach, ktoré nás posúvajú k novému šťastiu, prečítate si živý rozhovor s poľským misionárom v africkej Angole, humorný fejtón, kde sú hlavnými postavami deti a ich originalita, recenziu na vynikajúcu Tessu Afsharovú, zacestujeme si prstom po mape Balkánu...

 

Ponúkame duet s lekármi – p. Krčmérym a p. doktorkou Ostatníkovou.

 

V receptoch nás možno inšpiruje syrová roláda. 

 

Pokračujeme ďalšími príhodami jednej reálnej vtipnej babičky, odporúčaniami pre zaneprázdnené ženy, túžiace po oddychu, tentoraz im ponúkame wellness i duchovné cvičenia.

 

Novinkou v časopise Miriam je módna blogerka Barbora Hulinová, píšuca o zdraví a kráse každej ženy, ktorá sa začína v hlave. Pozrite sa s nami na sériu jej 4 článkov na pokračovanie.

 

Samozrejme aj vtipy, detské výroky a otázky. 

 

A to najlepšie – nový formát – väčší, lesklá obálka, krajšia väzba od nového grafika – muža v redakčnom tíme.

 

Zostaňte nám verné aj tento rok a pridajte ruku k dielu. Píšte na: miriam@miriam.sk