07-06-17 20:00

Poďte do kresťanského zábavného parku Christiland

Ako odmeniť svojho potomka za vysvedčenie? Návšteva rozprávkového Disneylandu je snom mnohých detí. Ak sa vám nechce tak ďaleko cestovať, slovenský kresťanský rozprávkový park Christiland nájdete v Kremnických horách v Sklenom pri Handlovej. Každorečne sa otvárajú jeho brány pre deti a ich rodičov prvý júlový víkend hneď na začiatku letných prázdnin. Tentokrát to bude presne od 30. júna do 2.júla 2017.

 

Koinonia Ján Krstiteľ sa rozhodla splniť sen deťom o zábave tu na Slovensku a pridala k tomu moderné kresťanské prevedenie a stále aktuálne biblické posolstvá.

 

Čo všetko tu nájdete? Pre deti rôznych vekových kategórií a ich rodičov je pripravený pestrý a kreatívny program. Klasicky obľúbené sú rôzne šmýkačky, nafukovacie skákacie hrady, vodný futbal, zorbing, člnkovanie v bazéne, lezecké steny, strieľanie z lukov aj vzduchoviek. Pri niektorých aktivitách musí aj dospelý nabrať odvahu, aby sa na to dal. Pre mňa je napríklad 12-metrová lezecká stena vysoko, ale ten pocit, že som s Ježišom prekonala svoj strach, stojí za to. Priaznivci rýchlej jazdy a vône benzínu si budú môcť zvýšiť adrenalín jazdou na štvorkolkách, a pre milovníkov ekologickej dopravy budú k dispozícii kone.  Večer môžete zažiť romantické  opekanie pri ohníku ale aj diskotéku. Pobaví vás ohňová šou, či tanec so psíkmi.

 

Počas celého programu vás budú sprevádzať a zabávať veselé detské pesničky a ujo Krištof so svojím tímom rozprávkových a biblických hrdinov. Môžete sa tiež nechať pomojkať šašom Mojkom alebo sa premeniť na svoju obľúbenú rozprávkovú postavu v stane maľovania na tvár.

Tento rok znovu čaká na deti rozprávkový les plný princezien, rytierov a zvieratiek, ktoré budú deťom pomáhať pri plnení rôznych zaujímavých a poučných úloh. Za ich splenenie dostane samozrejme každé dieťa odmenu.

Tvorivosť bude mať tiež svoj priestor, kto chce, môže si niečo namaľovať, alebo vyrobiť. 

Priaznivci počítačových konzol budú môcť nájsť svoj úkryt v príjemnom pivničnom chládku digitálneho sveta.

 

Postarané je o jedlo, pitie, aj sladkosti. Ceny sú veľmi priaznivé.

Ubytovať sa môžete priamo v areáli v stanovom mestečku, alebo v chatách po okolí. 

Festival ponúka príjemnú rodinnú atmosféru, do 2000 účastníkov z minulých rokov si vo veľkom areáli vždy  pohodlne našlo svoj priestor. Deti  sa nenápadne učia prekonávať rôzne prekážky a odchádzajú domov so zážitkom, že s Ježišom všetko zvládnu. Ak sa rozhodnete darovať svojim deťom zmysluplne strávený spoločný čas na Christilande, bude to dobrá investícia do rodiny a do budúcnosti vašich detí.

Akciu pripravila Koinonia Ján Krstiteľ spolu s 250-timi dobrovoľníkmi z radov externých členov a priaznivcov.

Tento rok to bude o zázračnom rybolove. Čo budeme loviť? A aké zázraky nás pri tom neminú? 

Na to sa príďte pozrieť so svojimi deťmi do Skleného 30.6.-2.7.2017.

Viac info na www.christiland.sk


News archive