25-04-17 20:30

CampFest 2017 prichádza s hlavnou témou PREMENA!

S príchodom jari prišli aj čerstvé informácie z dielne organizačného tímu festivalu CampFest. V poradí 19. ročník sa už tradične bude konať v údolí Kráľovej Lehoty, 3.-6. augusta 2017.

Prvou novinkou je predstavenie hlavnej témy festivalu, ktorá nesie názov PREMENA. Túžbou organizátorov je priviesť k Premene, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou Božieho Kráľovstva, hlboko, osobne a zistiť, aká je jej cena. “Chceme povzbudiť účastníkov, aby žili cirkev v spoločnosti (práve tam, kde sa nachádzajú). Táto Premena má spôsobiť transformáciu spoločnosti cez praktický život, prácu, vzťahy, žehnanie či modlitby. Lebo Božia Premena vo mne, spolu so mnou, vyvolá premenu okolia, v ktorom sa pohybujem.“ 

 

Mená kapiel a účinkujúcich budú zverejnené čoskoro, no už teraz si môžete rezervovať termín 3.-6. augusta 2017, na Ranči Kráľova Lehota. Tento rok bol výnimočný čo do vypredania predplatného. Pre veľký záujem a rekordne rýchlo vypredané lístky v prvom aj druhom predplatnom (spolu vypredané za 15hodín!), sú momentálne k dispozícii vstupenky v 3. predplatnom, vo výške 23 € na celý CampFest. Súčasne prebieha aj registrácia dobrovoľníkov. Podmienkou je vek 16 a viac rokov a voľno v termíne príprav (29. 7. - 7. 8. 2017). Viac informácii nájdete na webe: www.campfest.sk.

 

Text: Michaela Paštrnáková

 

Oficiálny web: www.campfest.sk

 


News archive