09-09-13 19:20

V Ružomberku sa v októbri uskutoční Worship festival s Mattom Redmanom a Martinom Smithom

Tlačová správa

 

V Ružomberku sa 10. októbra 2013 uskutoční v rámci Worship festivalu koncert Matta Redmana a Martina Smitha v rámci ich európskeho turné pod názvom „God's great dance floor“ Tour 2013.

 

Hudbu a spoločné uctievanie zažijete v podaní Matta Redmana a Martina Smitha. Matt je držiteľom ocenenia GRAMMY 2012 a autorom piesní Heart of Worship, Blessed be Your name, Our God, 10.000 reasons. Martin je  zakladateľ kapely Delirious? a tvorcom známych piesní  I could sing of your love forever, History Maker, Majesty.

 

V úvode festivalu vás do chvál povedú slovenské kapely Timothy a eSPé. Nebude chýbať ani slovo povzbudenia, ktorým sa prihovorí Ján Buc a spoločné modlitby za mladú generáciu na Slovensku pod vedením Braňa Letka, Michala Kevického, Paľa Streža  a ostatných.

 

Pred koncertom o 15.00 hod. sa bude kovať seminár určený pre vedúcich chvál, spoločenstiev, či ostatných záujemcov pod vedením Martina Smitha a Matta Redmana. Na seminár je potrebné prihlásiť sa na webových stránkach www.mpks.sk/wf.

 

Festival sa uskutoční v Športovej Hale Koniareň v Ružomberku od 17.00 hod. Lístky je možné zakúpiť si v predpredaji za 10€ na webovej adrese: www.mpks.sk/wf, na mieste konania akcie za 12€. Počet vstupeniek je obmedzený.

 

Podrobné informácie sú k dispozícii na webových stránkach www.mpks.sk/wf. 

Aktuálne informácie o programe, autostope nájdete aj na sociálnej sieti Facebook (www.facebook.com/events/411250282322841/?context=create#). Akciu organizuje združenie Mládež pre Krista – Slovensko.  


News archive