24-08-13 17:50

CAMPFEST bol aj tentokrát úspešný

Tlačová správa

 

16.8.2013

 

Úspešne je za nami 15-ty ročník kresťanského hudobného festivalu CampFest. Festival sa uskutočnil v čase od 1.8. do 4.8.2013 na Ranči v Kráľovej Lehote, na Liptove. Tento jubilejný ročník zaznamenal najvyššiu účasť v 15-ročnej histórii – až 6053 prítomných. Účastníci mali možnosť zúčastniť sa rôznorodého programu, ktorý sa súčasne odohrával na 4 pódiách. Program pozostával z prednášok, seminárov, kde odznievalo Božie Slovo, z množstva koncertov domácich i zahraničných kapiel. Slovom sa k mladým prihováral argentínsky kazateľ Carlos Belart, ktorý v Cordobe vedie dvadsaťtisícový zbor. Povzbudením boli jeho praktické skúsenosti i biblické posolstvo: 

- nikdy nezmeníš to, čo toleruješ

- všetko to, čo obdivujeme, priťahujeme, všetko to, čo závidíme, od toho sa vzďaľujeme

- všetko, čo urobíte iným, sa vám vráti /sa vám stane, čo zasievame, to budeme žať.

 

Účinkujúci prišli na CampFest z Argentíny, Anglicka, Nórska, Srbska, Česka, USA a samozrejme sme hostili i domáce kapely zo Slovenska. 

V stanovom mestečku účastníkov sa minulo približne 25 000 litrov vody. O plynulý priebeh a prípravu festivalu sa staralo vyše 200 dobrovoľníkov, ktorí v službe strávili 11 dní. 

Tento rok neboli ukrátení ani tí, ktorí nemali možnosť priamo na CampFest prísť. Až 1200 ľudí využilo možnosť sledovať CampFest na svojich obrazovkách prostredníctvom živého vysielania. 

Sme vďační za to, čo Pán Boh konal na CampFeste – za každý zmenený život, za každý vyhratý boj, za každú sekundu v Jeho prítomnosti, za každé povzbudenie. O rok dovidenia :-)

 

Bruncková Jana


News archive